Kategoriler
Tanıdık Hayatlar YouTube

Siz Hiç Donmuş Şelaleye Tırmandınız mı ? | Tanıdık Hayatlar #1

Aslında kanalı açma nedenim; hakkında kısmında da yazdığım üzere işim ve hayatıma dair bildiklerimi ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak; yaşam serüvenime sizleri de ortak etmek. Bu güne kadar işim ile alakalı videolar paylaştım aynı şekilde eşimle beraber yaşadığımız ülke Amerika ve gezilerimiz ile ilgili paylaşımlarda da bulunuyoruz. Hayatıma dair eksik kalan bir kısım var. Aslında hepimiz hayatı sadece kendine ait değil. Var olduğumuz sosyal çevremiz ve tanıdıklarımız olmadan hayattan bahsetmek eksik kalır. İşte tam da bu nedenden dolayı yeni bir seri daha başlıyor.

Gerek iş hayatımdan gerekse sosyal çevremde var olan ve çok farklı kişilik ve mesleklere sahip dünyanın çeşitli yerlerinden arkadaşlarımla tanıştırmak istiyorum sizleri. Tanıdığım size de tanıdık gelebilecek bu videolarıma “Tanıdık Hayatlar” serimizden ulaşacaksınız.

Girişimcilerden, doktorlara, dünyanın bir çok bölgesinde yazılımcı olarak çalışan arkadaşlarıma hatta gönüllü itfaiyeci olan ya da donmuş şelale tırmanışı yapan çok geniş bir yelpaze. Hayatlarına dair, meslekleri ve yaşadıklarına dair bilgilerle ufuk açıcı sohbetler paylaşmak amacım. Tanıdığım ve sizlere de tanıdık gelebilecek bu yaşamlara dokunacağım “Tanıdık Hayatlar” serimizin ilk videosu ile merhaba demiş olalım. Yeni videolarda görüşmek üzere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir